#buffon

Momenti kur Gianluigi Buffon dhe Cristiano Ronaldo takojnë dy fëmijët shqiptarë, Aurel Lala (7 vjeç) dhe Alesio Cakoni (10 vjeç), të cilët i shpëtuan tërmetit të tmerrshëm të 26 nëntorit. Alesio u hodh nga kati i 5-të i pallatit të tij duke shpëtuar, por fatkeqësisht rrënojat i zunë babain dhe motrën. Ndërsa Aureli u hodh nga kati i 3-të i pallatit të tij që u shemb dhe i mori të motrën. Këtë takim ja kishte premtuar dhe ja mundësoi Kryeministri Edi Rama. #lajmeshqip #lajmeshqiptare #lajmefutbolli #lajmesportive #lajmesporti #sportsnews #sportshqip #futbollshqip #pasionipersportin #shqiperiemadhe #shqiperia #shqipet #albania #kuqezijeti #tiranealbania #tiranë #kosova #prishtina #albanian #cr7 #ronaldo #buffon #footballnews #edirama #kuqezi #earthquake #cristianoronaldo #juventus #shqipëri


0💬Normal

Così #Buffon sull' eliminazione degli #azzurri dal Fifa world Cup. Frecciatina a #Mancini sulla scelta di tenere Di Santi in panchina nella seconda partita #Bazzoni #italia #juventus


0💬Normal

©❤️1⃣ Stay With US Captain 1⃣❤️© @Gianluigibuffon منتقدان منتظر جواب محکم از طرف حضرت باشند 🔥 #revenge ‌ ‌‌ ‌ #بوفون ©1⃣ #یوونتوس #یووه #بیانکونری ⚪️⚫️ #شناسنامه_باشگاه_یوونتوس ⚪️⚫️ #Buffon #Gianluigibuffon #Juve #Juventus #Juvepersia #FinoAllaFine #Forzajuve #Num1 #UN1CO #Gigi_Delpiero #italy #azzuri


0💬Normal

Esses dois meninos sobreviveram ao terrível terremoto na Albânia quando saltaram do 3° e 5° andar de seus apartamentos. Alguns de seus familiares estão entre as vítimas. Hoje, ambos conheceram Cristiano Ronaldo e Gianluigi Buffon, que estavam hospedados no mesmo hotel. Ídolos!


9💬Normal

#CR7 e #Buffon incontrano Aurel e Alessio, i due bambini albanesi che si sono buttati fuori dalle finestre di un palazzo per sopravvivere al terremoto che si è verificato in Albania il 26 novembre. Accompagnati dal primo ministro albanese, anche lui tifoso della Juve. ❤️❤️ ❗⚡⚪⚫⚡❗ #finoallafine #ronaldo_cr7#finoallafineforzajuventus#FINOALLEFINE#seriea#juventusnapoli#juventini#juventustv#juventusstadium#juventus#ronaldo#cr7juve#szczesny#desciglio#douglascosta#deligt#khedira#bonucci##matuidi#higuain#matuidi#pjanic#ronaldo_cr7#finoallafineforzajuventus#FINOALLEFINE#seriea#juventusnapoli#juventini#juventustv#juventusstadium#juventus#ronaldo#cr7juve#repost


0💬Normal

⚫⚪ Alesio and Aurel, two survivors of the earthquake in Albania who lost family members, told PM Rama that their favorite football players were Cristiano Ronaldo and Gianluigi Buffon. . Yesterday, the two Juventus players made a surprise visit to see them.🔥😍 . آلسیو و اورل ، دو بازمانده از زلزله در آلبانی که اعضای خانواده خود را از دست دادند ، به نخست وزیر آلبانی (راما) گفتند که بازیکنان فوتبال محبوب آنها کریستیانو رونالدو و جیانلوئیجی بوفون هستند. . دیروز ، دو بازیکن یوونتوس آن ها را سورپرایز کردند و به دیدنشان رفتند.🔥😍 . 🔴follow me @bianconeri.iran for more!🙌😉 . #juventus #juve #football #forza_juve #forza_juventus #bianconeri #alessandrodelpiero #cristianoronaldo #dybala #delpiero #یوونتوس #یووه #بیانکونری #یوونتوسی #ramsey #pirlo #adp10 #alexdelpiero #buffon #marchisio #deligt #higuain #cristiano #ronaldo #cr7 #finoallafine #seriea #earthquake


1💬Normal

#italia #selecciondeitalia #gliazzurri #gianluigibuffon #buffon #puma 🔊ULTIMOS KIT ADULTO PUMA CAMISETA Y SHORT SELECCION DE ITALIA 18/19 #1 BUFFON 💣💣💣 📌💲1499,99 HASTA AGOTAR STOCK.!! 📌TODOS LOS MEDIOS DE PAGO 📌TE LO VAS A PERDER.???🤳💬🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️


1💬Normal

@sandrotonali ...


4💬Normal

Alesio and Aurel, two survivors of the earthquake in Albania who lost family members, told PM Rama that their favorite football players are Cristiano Ronaldo and Gianluigi Buffon⚪⚫ Today, Gigi❤️and Cristiano made a surprise visit to see them 👏👏👏 Scroll to watch the video🎥 ____ #Buffon #GianluigiBuffon #GrandeGigi #Cristiano #CristianoRonaldo #CR7 #Juventus


8💬Normal

TOP 🔟: Melhores jogadores que nunca foram ganharam uma Bola de Ouro: ➖ •Iniesta •Xavi •Ribéry •Ibrahimović •Thierry Henry •Pirlo •Rooney •Maldini •Buffon •Púskas ➖ Bônus: Rodinei ➖ #barcelona #iniesta #xavi #bayerndemunique #ribery #Ibrahimović #acmilan #pirlo #juventus #rooney #buffon #Manchesterunited #puskas #arsenal #henry #realmadrid #boladeouro #top10 #ballondor


1💬Normal

I convocati per la trasferta contro la Lazio. Toh, chi si rivede in attacco. Pjaca 💪🏻 . . #follow @l_italia_bianconera . #juve #juventus #seriea #lazio #trasferta #cristianoronaldo #cr7 #dybala #buffon #bonucci #finoallafine #forzajuve #w8nderful


1💬Normal

Aureli dhe Alesio, 2 femijet qe kane mbijetuar nga ai termet i tmerrshem. Sot kane takuar 2 lojtaret e @juventus @cristiano dhe @gianluigibuffon 1 dite para ndeshjes me Lacion.Kryeministri @ediramaal e beri te mundur kete takim ku femijet u lumturuan shume. Ku Alesios i premtoi qe do ti sillte edhe bluzen e portjerit te @acmilan @gigiodonna99 #aureli #alesio #juventus #ronaldo #cr7 #cristianoronaldo #buffon #lazio #milan #edirama #shqiperia #termet


1💬Normal

⚫⚪ OFFICIAL | We will face @Udinese_1896 at home in this year's #CoppaItalia Last 16 . رسمی | یوونتوس در مرحله‌ی یک-شانزدهم نهایی کوپا ایتالیا باید با اودینزه رو به رو شود . 🔴follow me @bianconeri.iran for more!🙌😉 . #juventus #juve #football #forza_juve #forza_juventus #bianconeri #alessandrodelpiero #cristianoronaldo #dybala #delpiero #یوونتوس #یووه #بیانکونری #یوونتوسی #ramsey #pirlo #adp10 #alexdelpiero #buffon #marchisio #deligt #higuain #cristiano #ronaldo #cr7 #finoallafine #seriea #coppaitalia


0💬Normal

Gigi Buffon dhe Cristiano Ronaldo me dy fëmijë shqiptarë të prekur nga tërmeti i 26 Nëntorit që tronditi Shqipërinë. 🇦🇱🙏🏻⚪️⚫️❤️ #eduajuventusin #juventus #forzajuve #finoallafine #cr7 #ronaldo #cristianoronaldo #kids #footballkid #buffon #gianluiggibuffon #legend #adp #433 #433skills #photooftheday #bianconeri #blacknwhite #juventusfans #cr7fans #dybala #paulodybala #seriea #italia #albania #prayforalbania


1💬Normal

I shpëtuan tërmetit/Surpriza për Alesjon dhe Aurelin, takohen me ronaldo dhe buffon ❤️ #new #buffon #ronaldo #help #albania #prayforalbania #uck #kosova #geislingen #kosovaarmy #malishevë #albaniankids #thankyou #cristianoronaldo #gigibuffon


1💬Normal

#Repost @ediramaal ・・・ 🙏@cristiano @gianluigibuffon @juventus #thankyou #cristiano #buffon #juventus Ska pertej gezimit qe mund te perjetojne keta femije pas gjithckaje qe perjetuan.... dhe humbjes qe asgje ne bote nuk ua shlyen as nuk ua rikthen. Por... keshtu mes njerezish gjerat te vogla me dashuri te madhe bejne qe miliona zemra te preken nga dashuria mbi cdo gje tjeter ! Thank you 🙏 ❤️


24💬Normal

⚫⚪ MATCH DAY 🔥 ⚽ S.S.LAZIO - JUVENTUS 📆 07/12/2019 ⏰ 20:45 CEST | 23:15 IR 🏟 STADIO OLIMPICO . هفته پانزدهم سری آ ایتالیا ⚽ لاتزیو - یوونتوس 📆 شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ⏰ ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران 🏟 استادیوم المپیکو 📺پخش زنده از صدا و سیما نداریم 😑 اما میتونید از سایت و اپلیکیشن آنتن بازی رو ببینید . . 🔴follow me @bianconeri.iran for more!🙌😉 . #juventus #juve #football #forza_juve #forza_juventus #bianconeri #alessandrodelpiero #cristianoronaldo #dybala #delpiero #یوونتوس #یووه #بیانکونری #یوونتوسی #ramsey #pirlo #adp10 #alexdelpiero #buffon #marchisio #deligt #higuain #cristiano #ronaldo #cr7 #finoallafine #seriea #juvelazio . 🔴پوستر اختصاصی بیانکونری ایران


3💬Normal

Kryeministri Rama mban fjalën, fëmijët që u hodhën pallati për t’i shpëtuar tërmetit takojnë Ronaldon dhe Buffonin! 😍🙏 #inlife #edirama #prayforalbania #earthquake #ronaldo #buffon


7💬Normal

Saint-Nicolas avant l’heure 😄⚽️ #buffon #juventus #77 #littlegoalkeeper #fluojersey #happykid #nonodamour


0💬Normal

I mbijetuan tërmetit, Alesio dhe Aureli takojnë idhujt e tyre, Ronaldo dhe Buffon #CristianoRonaldo #Buffon #TvKlan #KlanHD www.tvklan.al/lajme


94💬Normal

🥶❄️ “prometo olvidarte.”


1💬Normal

Cristiano & Buffon meeting with little survivors of the earthquake in Albania #cristiano_ronaldo #cristianoronaldo #cr7 #cristiano #juventus #buffon


5💬Normal

Kryeministri Edi Rama i bën suprizën e madhe dy djemve të cilët u hodhën nga pallati kur ra tërmeti. Cristiano Ronaldo dhe Gianluigi Buffon takojnë Alesjon dhe Aurelin. Respekt për këta dy legjenda 👏👏 . Video nga : @topchannelalbania . #cristianoronaldo #buffon #albania #mancity #manunited #liverpool #barcelona #messi #mbappe #neymar #realmadrid #premierleague


5💬Normal

•✅#Buffon è pronto per la partita #LazioJuve #Juve #SerieA #Italia


0💬Normal

😍Kryeministri Rama i bëri surprizën e bukur dy djemve të prekur nga tërmeti, Alesios dhe Aurelit, duke i sjellë dy futbollistët e tyre të preferuar!⚽️ @cristiano @gianluigibuffon @ediramaal #surprise #ronaldo #buffon #iconstylealbania


11💬Normal

📍| La #Juventus vuole rinnovare il contratto di #PauloDybala . Il club bianconero ha già avviato i contatti con l'entourage dell'attaccante argentino . La Joya chiede un prolungamento fino al 2024 a 10 milioni di euro + bonus . - - کانـال یـووه | منبـع خبـری Calciomercato.it بر خلاف صحبت های چند روز گذشته فابیو پاراتیچی در خبـری اعلام کرد باشـگاه #یوونتوس قصد تمدید قرارداد پائولو دیبـالا دارد. بر اساس شایعات منتـشر شده از ایتالیا ، #یووه پیش از این با همراهان دیبـالا مذاکراتش را شروع کرده و در حال حاضر هم این مذاکرات ادامه دارد. بر اساس این گزارشات دیبـالا قراردادش تا سال ۲۰۲۴ تمدید می شود و حقوق دریافتی ۱۰ + پاداش دریافت خواهد کرد. . . #ترجمه_اختصاصی_یووه_چنل #اخبار_نقل_و_انتقالات_یووه_چنل •••• #JuveChannel #Juve #FinoallaFine #ForzaJuve #Buffon #Dybala #Cristiano #Mandzukic #DouglasCosta #Bernardeschi #Chiellini #Bonucci #CR7 #CR7JUVE #CristianoRonaldo #Ronaldo #Pjanic #DeLigt #Rabiot #Cuadrado #LazioJuve #Dybala10 . 👤#amoumoji


4💬Normal

Edi Rama e mbajti premtimin😍👏🏻 Ronaldo dhe Buffon takojnë dy fëmijët që kërcyen nga dritarja për t’i shpëtuar tërmetit në Shqipëri 🇦🇱 @ediramaal #ronaldo #buffon


50💬Normal

I shpëtuan tërmetit/ Surpriza për Alesjon dhe Aurelin, takohen me Ronaldon dhe Buffon #gazetasot #Ronaldo #termet #buffon


0💬Normal

📍| Coppa Italia round of 16 draw : Juve face #Udinese , Inter play Cagliari . The Coppa Itallia Round of 16 draw was made today, as Napoli, Lazio, Inter, Fiorentina, Milan, Torino, Parma and #Juventus are the hosts. - - کانـال یـووه | دور یک شانـزدهم نهایی کوپـا ایتالیا قرعه کشی شد : #یوونتوس به مصاف اودینزه می رود و اینتـر با کالیاری روبه‌رو می وشود. . امـروز این قرعه کشی صورت پذیرفت و تیـم های حریف های مرحبچله بعد خود راشناختند ، از این بین ناپـولی ، لاتزیو ، اینـتر ، فیورنتـینا ، میـلان ، تورینو ، پارما و #یووه میـزبان هستند. . . •••• #JuveChannel #Juve #FinoallaFine #ForzaJuve #Buffon #Dybala #Cristiano #Mandzukic #DouglasCosta #Bernardeschi #Chiellini #Bonucci #CR7 #CR7JUVE #CristianoRonaldo #Ronaldo #Pjanic #DeLigt #Rabiot #Cuadrado #LazioJuve . 👤#amoumoji


4💬Normal

Hayırlı Cumalar 352tr Ailesi 🙏🙏 . . Arkadaşlarınızı etiketlemeyi unutmayın. 👏💜💪🔥 . _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ BEĞEN, YORUM YAP, KAYDET😃💪👏💜. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Daha fazla Güzel futbol bilgileri için : @352tr hesabını takibe al 👍 . • Keşfetten gelen Arkadaşlar bir takibi çok görmeyin : @352tr ___________________________________________________ #futbol#neymar#galatasaray#fenerbahce#besiktas#trabzon#manchester#realmadrid#barca#juventus#dortmund#bayern#in#football#goals#sampiyon#turkiye#asroma#ultraslan#12numara#carsi#ronaldinho#video#cristianoronaldo#messi#dybala#cengiz#buffon#salah


0💬Normal

Fantastike, Ronaldo e Buffon takojnë dy fëmijët shqiptar që i mbijetuan tërmetit #ronaldo #cristianoronaldo #buffon #juventus #edirama #albania


3💬Normal

Hayırlı Cumalar 352tr Ailesi 🙏🙏 . . Arkadaşlarınızı etiketlemeyi unutmayın. 👏💜💪🔥 . _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ BEĞEN, YORUM YAP, KAYDET😃💪👏💜. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Daha fazla Güzel futbol bilgileri için : @352tr hesabını takibe al 👍 . • Keşfetten gelen Arkadaşlar bir takibi çok görmeyin : @352tr ___________________________________________________ #futbol#neymar#galatasaray#fenerbahce#besiktas#trabzon#manchester#realmadrid#barca#juventus#dortmund#bayern#in#football#goals#sampiyon#turkiye#asroma#ultraslan#12numara#carsi#ronaldinho#video#cristianoronaldo#messi#dybala#cengiz#buffon#salah


0💬Normal

Hayırlı Cumalar 352tr Ailesi 🙏🙏 . . Arkadaşlarınızı etiketlemeyi unutmayın. 👏💜💪🔥 . _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ BEĞEN, YORUM YAP, KAYDET😃💪👏💜. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Daha fazla Güzel futbol bilgileri için : @352tr hesabını takibe al 👍 . • Keşfetten gelen Arkadaşlar bir takibi çok görmeyin : @352tr ___________________________________________________ #futbol#neymar#galatasaray#fenerbahce#besiktas#trabzon#manchester#realmadrid#barca#juventus#dortmund#bayern#in#football#goals#sampiyon#turkiye#asroma#ultraslan#12numara#carsi#ronaldinho#video#cristianoronaldo#messi#dybala#cengiz#buffon#salah


0💬Normal

𝐄𝐫 𝐢𝐬𝐭 𝐂𝐫𝐚𝐳𝐲. 𝐃𝐢𝐠𝐠𝐚, 𝐞𝐫 𝐢𝐬𝐭 𝐂𝐫𝐚𝐳𝐲! ———————————————————————————— #mero428 #tb #zürich #buffon #legende @mero_428


4💬Normal

#ItalyCzech2006 Group E Czech Republic v Italy - World Cup 2006 HAMBURG, GERMANY - JUNE 22: The Italy team line up for a group photo prior to the FIFA World Cup Germany 2006 Group E match between Czech Republic and Italy played at the Stadium Hamburg on June 22, 2006 in Hamburg, Germany. #Totti #Buffon #Gilardino #Grosso #Perrotta #Nesta #Gattuso #Pirlo #Zambrotta #Cannavaro #Camoranesi . . . . ایتالیا - چک ، جام جهانی ۲۰۰۶ . . . . #ایتالیا #چک #آتزوری #Italy #Dream #2006 #Team #Love #Azzurri #Soccer #Football #Lineup #11 #Italia


1💬Normal

Finalmente si rivede #MarkoPjaca tra i convocati! Il croato è partito per la gara contro la Lazio insieme alla squadra. Gli dareste una possibilità,almeno un po' di minuti❓ Commentate!👇 • • #cr7 #dybalanonsitocca #dybala #deligt #bernardeschi #buffon #pjanic #bianconeri #liveahead #finoallafine #messi #calcio #tifosobianconero #neymar #hazard #sarri


23💬Normal

E tu lo sapevi?😱 👥Tagga un amico! . . . ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ [👥]seguite la mia crew👇👇👇👇👇👇👇👇 @mondo_del_pallone @piu_no_kessie @il_dio_del_pallone @cacare_alla_kaka @calcio.calcio.e.solo.calcio @calcio_e_poche_gioie_ 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 #calcio #seriea #memeita #calciatoribrutti #koulibaly #sanpaolo #calciatoriignoranti #chefaticalavitadabomber #ignoranza #napoli #fantagazzetta #curiosità #memecalcio #aborto #napoli #inter #memeitaliani #umorismo #juventus #fantacalcio #juventusfc #fcinternazionale #autogol #skysport #gigibuffon #gianluigibuffon #buffon


32💬Normal

@moderngoalkeeping reactions training with @jklinsmann33 🔥👏 • Tag @Goalkeepers in your video to be featured.


10💬Normal

Hayırlı Cumalar 352tr Ailesi 🙏🙏 . . Arkadaşlarınızı etiketlemeyi unutmayın. 👏💜💪🔥 . _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ BEĞEN, YORUM YAP, KAYDET😃💪👏💜. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Daha fazla Güzel futbol bilgileri için : @352tr hesabını takibe al 👍 . • Keşfetten gelen Arkadaşlar bir takibi çok görmeyin : @352tr ___________________________________________________ #futbol#neymar#galatasaray#fenerbahce#besiktas#trabzon#manchester#realmadrid#barca#juventus#dortmund#bayern#in#football#goals#sampiyon#turkiye#asroma#ultraslan#12numara#carsi#ronaldinho#video#cristianoronaldo#messi#dybala#cengiz#buffon#salah


0💬Normal

📍| 📉 Juventus is the most popular Italian brand on Instagram after Gucci. . The number of Juventus subscribers on social networks is increasing. Currently, 34.4 million people have registered for the Turin Club on Instagram. At the same time, in July 2018, when striker Cristiano Ronaldo joined the club, there were 10.4 million subscribers on the club's page. Every day, about 30,000 people subscribe to the Juventus Instagram page. The Italian team ranks third in terms of the number of subscribers in this network after #RealMadrid (81 million) and #Barcelona (80.3 million). At the same time, #Juventus ranked second in the list of the most popular Italian brands on Instagram, second only to #Gucci (38.2 million). - - کانـال یـووه | یوونتـوس پس از گوچی ، محبوب ترین برند ایتالیایی در اینستاگرام. . تعداد فالوورای #یوونتوس در شبکه های اجتماعی لحظه به لحظه در حال افزایش اسـت. پیج رسمی #یووه در اینستاگرام در حال حاضر ۳۴.۴ میلیون فالوور دارد و هر لحظه بر این تعداد افزوده می شود. در همین حال ، در ژوئیه ۲۰۱۸ و زمانی که سوپر کریستیانو به بانوی پیـر ملحق شد ، بیانکونـری ۱۰.۴ میلیون فالوور داشت [ همون لحظه هم بیشترین تعداد فالوور بین تیم های ایتالیای داشت ]. هر روز حدود ۳۰ هزار فالوور بر تعداد فالوور های این پیج افزوده می شود. قهرمان ایتالیا از نـظر تعداد فالوور ، بعد از رئـال مادریـد [ ۸۱ میلیون ] و بارسلونـا [ ۸۰.۳ میلیون ] سومین باشگاه محبوب جهان شناخته می شود. در همین راستا ، یوونتـوس در فهرست محبوب ترین برند های ایتالیایی در اینستاگرام بعد از گوچی [ ۳۸.۲ میلیون فالوور ] در رده دوم قرار دارد. . . #ترجمه_اختصاصی_یووه_چنل •••• #JuveChannel #Juve #FinoallaFine #ForzaJuve #Buffon #Dybala #Cristiano #Mandzukic #DouglasCosta #Bernardeschi #Chiellini #Bonucci #CR7 #CR7JUVE #CristianoRonaldo #Ronaldo #Pjanic #DeLigt #Rabiot #Cuadrado #LazioJuve . 👤#amoumoji


6💬Normal

‌ بهترین خاطره ای که از دربی منچستر دارید چیه ؟ فردا کی برنده میشه ؟‌ 🔥 ‌ فردا شب ساعت 21 ورزشگاه اتحاد ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌‌‌#fun #buffon #juventus #بوفون #فان #یوونتوس #ajax #atleticomadrid #football #grezmann #hazard #juventus #cristianoronaldo #coutinho #chelsea #cr7 #goat #barcelona #bayern #neymar #messi #manchesterunited #mosalah #manchestercity #ronaldo #realmadrid #psg  #مسی #رونالدو‌


42💬Normal

Hayırlı Cumalar 352tr Ailesi 🙏🙏 . . Arkadaşlarınızı etiketlemeyi unutmayın. 👏💜💪🔥 . _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ BEĞEN, YORUM YAP, KAYDET😃💪👏💜. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Daha fazla Güzel futbol bilgileri için : @352tr hesabını takibe al 👍 . • Keşfetten gelen Arkadaşlar bir takibi çok görmeyin : @352tr ___________________________________________________ #futbol#neymar#galatasaray#fenerbahce#besiktas#trabzon#manchester#realmadrid#barca#juventus#dortmund#bayern#in#football#goals#sampiyon#turkiye#asroma#ultraslan#12numara#carsi#ronaldinho#video#cristianoronaldo#messi#dybala#cengiz#buffon#salah


0💬Normal

أسحب لليمين لمشاهدة بقية الصور ➡️➡️➡️ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ #ديبالا #الكويت #نيدفيد #ديبالا #السعودية #اليوفي #إيطاليا #بوفون #بيانيتش #ماركيزيو #اليغري #البحرين #يوفنتوس #رونالدو #كريستيانو_رونالدو #الدون #اليوفي #juventus #allegri #finoallafine #forzajuve #higuain #buffon #juve #italia #ksa #delperio #dybala #ronaldo #cristianoronaldo


7💬Normal

Hayırlı Cumalar 352tr Ailesi 🙏🙏 . . Arkadaşlarınızı etiketlemeyi unutmayın. 👏💜💪🔥 . _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ BEĞEN, YORUM YAP, KAYDET😃💪👏💜. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Daha fazla Güzel futbol bilgileri için : @352tr hesabını takibe al 👍 . • Keşfetten gelen Arkadaşlar bir takibi çok görmeyin : @352tr ___________________________________________________ #futbol#neymar#galatasaray#fenerbahce#besiktas#trabzon#manchester#realmadrid#barca#juventus#dortmund#bayern#in#football#goals#sampiyon#turkiye#asroma#ultraslan#12numara#carsi#ronaldinho#video#cristianoronaldo#messi#dybala#cengiz#buffon#salah


0💬Normal

Our squad list for #LazioJuve. Ramsey, Khedira and Douglas Costa are out. Rabiot is included and Pjaca returns to the team. Marko's last appearance with Juve was March 19, 2017 away at Sampdoria. . . . #FinoAllaFine #ForzaJuve #Juventus #Bianconeri #Juve #CristianoRonaldo #Ronaldo #CR7 #Dybala #Higuain #deLigt #Bonucci #Pjanic #Matuidi #Ramsey #Buffon #Szczesny #Cuadrado #DouglasCosta #Bernardeschi #Chiellini #Seriea #UCL #Football #Soccer #Calcio #Italia #Italy #Turin


0💬Normal

Hayırlı Cumalar 352tr Ailesi 🙏🙏 . . Arkadaşlarınızı etiketlemeyi unutmayın. 👏💜💪🔥 . _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ BEĞEN, YORUM YAP, KAYDET😃💪👏💜. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Daha fazla Güzel futbol bilgileri için : @352tr hesabını takibe al 👍 . • Keşfetten gelen Arkadaşlar bir takibi çok görmeyin : @352tr ___________________________________________________ #futbol#neymar#galatasaray#fenerbahce#besiktas#trabzon#manchester#realmadrid#barca#juventus#dortmund#bayern#in#football#goals#sampiyon#turkiye#asroma#ultraslan#12numara#carsi#ronaldinho#video#cristianoronaldo#messi#dybala#cengiz#buffon#salah


0💬Normal

Khedira: "The operation went perfectly well - thank you for all your messages! I've already left the hospital and I'm confident that the rehab will be positive. As some of you know, people have given up on me many times before, but so far I’ve always came back faster and better than expected. I'm looking forward to helping my club soon. Until then, I'll be the biggest fan of Juve." . . . . . #FinoAllaFine #ForzaJuve #Juventus #Bianconeri #Juve #CristianoRonaldo #Ronaldo #CR7 #Dybala #Higuain #deLigt #Bonucci #Pjanic #Matuidi #Ramsey #Buffon #Szczesny #Cuadrado #DouglasCosta #Bernardeschi #Chiellini #Seriea #UCL #Football #Soccer #Calcio #Italia #Italy #Turin


0💬Normal

Bu nasıl intikamdır Reyis 😂😂 . . Ne düşünüyorsunuz ? 💜💪🔥 . Arkadaşlarınızı etiketlemeyi unutmayın. 👏💜💪🔥 . _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ BEĞEN, YORUM YAP, KAYDET😃💪👏💜. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Daha fazla Güzel futbol bilgileri için : @taktikfutbol hesabını takibe al 👍 . • Keşfetten gelen Arkadaşlar bir takibi çok görmeyin : @taktikfutbol ___________________________________________________ #futbol#neymar#galatasaray#fenerbahce#besiktas#trabzon#manchester#realmadrid#barca#juventus#dortmund#bayern#in#football#goals#sampiyon#turkiye#asroma#ultraslan#12numara#carsi#ronaldinho#video#cristianoronaldo#messi#dybala#cengiz#buffon#salah


24💬Normal

Dybala wins our November MVP voted by you! ••••••••••• ⬇️⚠️⬇️⚠️⬇️ • • • ✅✅✅ 🇮🇹Volete le notizie più recenti e importanti della Juventus??? Allora basta seguire il profilo @juve_fanandnewspage e sarete contenti.⚫️⚪️ 🇬🇧Do you want the latest Juventus news??? Well, all you have to do is follow @juve_fanandnewspage and you will be satisfied.⚫️⚪️ ✅✅✅ ••• ❌❌❌Ignorate i tag • • • #juve #juventus #higuain #pogbajuve #ronaldo #cr7 #cristianoronaldo #dybala #paulodybala #deligt #pjanic #delpiero #golazo #seriea #liveahead #forzajuve #messi #rinnovo #fifa20 #championsleague #ucl #transfermarket #footballedits #footballmemes #pd10 #buffon #lajoya #calciomercato #dybalajuventus #transferrumours


1💬Normal

Nesli tükenen kaleciler . . . . . . . #muslera #buffon #cassila #rusturecber #besiktas #fenerbahce


28💬Normal

Next Page